Dhunë dhe seks, 8 vite burg përdhunuesit të 19 vjeçaresTreviso, 19 korrik 2012.Një maroken i moshës 30 vjeçare, Faical Marzouki, u dënua me 8 vite burg, i akuzuar për dhunë seksuale dhe përdhunim ndaj një 19 vjeçare shqiptare.

Dhunë dhe seks, 8 vite burg përdhunuesit të 19 vjeçaresNgjarja në fjalë daton 1 vit më parë, agresori abuzoi seksualisht me shqiptaren në brendësi të një dhome hoteli në Treviso, duke e dhunuar dhe rrahur deri sa e futi atje.

Mësohet se dy të rinjtë njiheshin me njeri tjetrin, por se një takim i rastësishëm në rrugë u kthye në makth për shqiptaren, e cila u tërhoq me dhunë drejt dhomës së hotelit ku dhe u përdhunua.

Çfarë mendoni? Komentoni më poshtë...

Lajme të tjera...

Kërkimet për këtë postim...